Çarşamba , 20 Mart 2019
Anasayfa » Genel

Genel

Vali Zülkif Dağlı’nın “Yeni Yıl” Mesajı

  Hayata dair acı ve tatlı olayları, sevinçleri ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla siz değerli Düzceli hemşehrilerimle birlikte girmenin mutluluğunu yaşamaktayım. Yeni umutlarla karşıladığımız 2018 yılının insanlığa barış getirmesini, ülkemizin ve milletimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini güçlendirmesini diliyorum. 2017 yılı, gerek küresel ölçekte, gerekse ülkemiz ve ilimizde önemli olayların ve birçok değişimin yaşandığı bir yıl oldu. ... Devamını Oku »

30 Ağustos Zafer Bayramı

Anadolu’nun vatanımız olarak yeniden tescili olan, tarihimizdeki kutlu yürüyüşümüzün en önemli aşamalarından birini oluşturan “30 Ağustos Zafer Bayramı” ’nın 95. yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. 30 Ağustos Zaferi, tarihi boyunca karşılaştığı tüm engelleri birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik ruhuyla, inanç ve kararlılıkla aşan aziz milletimizin gücünün ortaya konulması bakımından büyük bir anlam ifade etmektedir. Bu necip millet, imkânsızlıklar içinde bulunsa da ... Devamını Oku »

Şantiye’de Çöp yakma tesisi kurulacak

Düzce’de katı atıkların düzenli depolamasında alternatif proje geliştirilinceye kadar, bir ara formül üretildi ve çöp yakma tesisi gündeme geldi. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, atıkların çevre ve insan sağlığına zarar vermemesi için ‘çöp yakma projesini’ hayata geçireceklerini belirtti. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş katı atıkların düzenli depolanmasında alternatif proje geliştireceklerini, ancak sistem geliştirilene kadar ara formül olarak çök yakma projesi ... Devamını Oku »

Asar Deresinde Off-Road Heyecanı

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Safari Off-road kulübü tarafından 4.sü düzenlenen Offroad şenliklerine katıldı. 100’e yakın off-road aracının Asar deresinden geçişleri büyük bir ilgiyle izlendi. Düzce Safari Off-road kulübü tarafından İki gün süren ve Film platosu mevkiinden Asar deresine giren Offroadcılara ilgi büyüktü. Şenlik renkli görüntülere sahne oldu. Şenliğin ilk gününde 12 bayan pilot 60 erkek pilot olmak üzere 72 ... Devamını Oku »

112 Acil Çağrı Numarasının Bilinirliğini Artırmak İçin Muhtarlarla Toplantı Gerçekleştirdi

Vali Zülkif Dağlı, tek acil çağrı numarası 112’nin bilinirliğini artırmak ve gereksiz çağrı oranını düşürmek amacıyla Düzce Merkeze bağlı köyler ile Düzce, Beyköy ve Boğaziçi belediyelerine bağlı mahalle muhtarlarına yönelik bir toplantı gerçekleştirdi. 112 Acil Çağrı Merkezi’nde Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe Valimiz Sayın Zülkif Dağlı, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Gönül Günaydın, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Yaşar Çengel ... Devamını Oku »

Dernekler İçin Proje Başvuruları 13 Mart 2017 Tarihinde Başlıyor

STK’ların kapasitelerinin geliştirilmesi, kamu ile olan ilişkilerinin artırılması ve karar alma mekanizmalarına aktif katılım sağlanması gibi amaçlar ile projeleri desteklemektedir. 2017 yılı için desteklenecek proje konuları, İçişleri Bakanlığınca aşağıdaki şekilde belirlenmiştir; • Aile ve toplum değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik projeler, • İnsan hakları ve demokrasi bilincinin yaşatılması ve etkin hale getirilmesine yönelik projeler, • Karar alma mekanizmalarına katılım, kamu-sivil ... Devamını Oku »

Vali Zülküf Dağlı’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Dünya Kadınlar Günü bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de kadın sorunlarının gündeme getirilmesi, tartışılması ve bu sorunlara çözüm aranması için, önemli bir zemin oluşturmaktadır. Günümüzde kadınlarımız, sosyal hayat içinde aktif olarak yer almaya başlamış, çalışan, üreten konumdaki kadınlarımızın sayısı hızla artmaya başlamıştır. Günümüzün yükselen ve gelişen Türkiye’sinde kadınlara verilen değer ve önem arttıkça, ülkemizin büyüme ve gelişme ivmesi daha da ... Devamını Oku »

Bebek Bakım ve Emzirme Kabinleri Açılışı

Düzce Belediyesi tarafından, bebeği olan ailelerin bebek bakımı ve ihtiyaçlarının giderilmesi için  Cedidiye Camii önü, Merkez Camii önü ve Anıtpark Meydanına yerleştirilen Bebek Bakım ve Emzirme Kabinlerinin Açılışı Valimiz Sayın Zülkif Dağlı’nın katılımıyla gerçekleştirildi. Açılışa Sayın Valimizin yanı sıra Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, ve Düzceli vatandaşlar katıldı. Bir çok fonksiyonu bir arada bulunduran  Bebek ... Devamını Oku »

Seçiminizi Kadınlarla Gerçekleştirin

Herkesin elbette zevk aldığı bir şeyler vardır ancak erkekler için bu ortak zevk çoğu zaman diyarbakır escort bayanlardır. Birçok nedenle bayanlarla beraber olmak isteriz. Bizler üzerinde büyük bir etkileri vardır. Mesela günümüz kötü geçer ya da sıkıntıdan patları. Bir şeyler kutlamak isteriz. Bunların hepsinde de bize aynı şey eşlik eder. Birçok şeyin aksine sıkıcı da değildir bu. Zevkle yapacağımız bir ... Devamını Oku »

Vali Fidan’ın “12 Kasım Düzce Depremi” yıldönümü mesajı

Bundan 16 yıl önce meydana gelen, yüzlerce   insanımızın ölümüne ve yaralanmasına yol açan 12 Kasım Düzce  Depreminin yıldönümünde, bir kez daha derin bir hüznü ve acıyı yüreklerimizde yaşıyoruz. Ülkemizin yaşadığı en büyük felâketlerden biri olarak  12 Kasım 1999 depreminde ilimiz genelinde  710 vatandaşımız hayatını kaybetmiş ve 2679  vatandaşımız da yaralanmıştır. 17 Ağustos ve 12 Kasım 1999 depremlerinde ilimiz genelinde 980 ... Devamını Oku »