Çarşamba , 20 Mart 2019
Anasayfa » Siyaset

Siyaset

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Düzce’yi ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti 6. Olağan Kongresine katılmak üzere Düzce’ye geldi. Valiliğin ziyaretinde, Sayın Cumhurbaşkanımıza; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan Kaya ve Bilim ve Sanayi Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk Özlü, Milletvekillerimiz Ayşe Keşir ve Fevai Arslan eşlik ettiler. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Valilik ziyaretinde, Vali Sayın Zülkif Dağlı ve Eşi Nurgül ... Devamını Oku »

Düzce Belediye Başkanı Keleş projelerini anlattı

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Düzce TV’te Mehmet İbrahimoğlu’nun hazırlayıp sunduğu “GÜNDEM” programında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş  Düzce TV’te Mehmet İbrahimoğlu’nun hazırlayıp sunduğu “GÜNDEM” programında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Keleş, bahar döneminin başlaması ile birlikte belediye çalışmalarının büyük bir ivme kazandığını ve hazırlanan projelerin hızla hayata geçirileceğine dikkat çekti. Düzce Belediye Başkanı ... Devamını Oku »

Kaldırım parklarına cezalar artacak

Düzce Belediyesi tarafından kaldırımlara park eden araçlar için cezai işlem yapılacak. Yapılan denetlemeler sonucunda kaldırımlara park eden araçlara ilişkin tebligatlar yapılıyor. Düzce Belediyesi Zabıta müdürlüğü tarafından, kaldırımlara park eden araçlara yönelik denetimler sıklaştırılıyor. Bunun için denetlemeye çıkan ekiplerin sayısı artırılıyor. Zabıta Müdür Muhsin Demirtaş son zamanlarda kaldırımlara park eden araç sayısındaki artışa dikkat çekti ve ‘ Kaldırımlara park etmek yasaktır. ... Devamını Oku »

Akıllı Kentler için konferans

Düzce Belediyesi’nin de yer aldığı Akıllı kentlerin geleceğinin ulaşım, enerji ve güvenlik konu başlıkları altında masaya yatırılacağı ve alanında uzman 30’dan fazla ünlü konuşmacının yer alacağı “Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı” Ankara’da yapılıyor. Şehirlerin Geleceği için En İyi Fikirler” sloganı ile Türkiye ve dünyadaki akıllı kent uygulamalarının tartışılacağı konferansa kamu kurumlarının üst düzey yöneticileri, belediye ve özel sektör temsilcileri yoğun katılım ... Devamını Oku »

Belediye Başkanı Muhtarların taleplerini dinledi

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, düzenli olarak gerçekleştirdiği toplantılarda mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Keleş’e şikayet ve taleplerini ileten muhtarlar, Düzce Belediyesi Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinden de gündeme getirdikleri konularla ilgili bilgi aldı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve 56 mahalle muhtarı, Düzce Belediyesi Başkan Yardımcıları ile birim müdürlerinin de katıldığı yemekli toplantıda bir araya geldi. ... Devamını Oku »

Düzce’ye 100 Milyonluk yatırım

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 2015’te Düzce’ye 50 milyon liralık yatırım için düğmeye bastı. Düzce Belediyesi de bu yıl için Düzce’de gerçekleştirilecek altyapı ve üst yapı çalışmalarına 50 Milyon TL bütçe ayırıyor. DSİ’nin 50 Milyon TL’yi bulan yatırımlarının ardından 2015 yılı için gerçekleştirilen yatırım planlamasıyla Düzce yepyeni yatırımlara kavuşacak. Küçüksu Parkı’nın yanı sıra, Eski Düzce Lisesinin bulunduğu alan yeni bir ... Devamını Oku »

MÜSİAD’dan Düzce Belediyesine ziyaret

MÜSİAD İl Başkanı İsmail Çakmak ve yeni il yönetimi, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i ziyaret etti. MÜSİAD İl Yönetimi, yeni dönemdeki kadrosuyla Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i ziyaret etti. Güven tazeleyerek görevine devam eden MÜSİAD İl Başkanı İsmail Çakmak ve il yönetimi, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i ziyaret ederek yeni dönem için istişarelerde bulundu. MÜSİAD İl Yönetimini makamında ağırlayan Başkan ... Devamını Oku »

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Düzce’yi ziyaret etti

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek  bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak  üzere Düzce’ ye geldi. Ziyaret programı kapsamında Düzce Valiliği’ni de ziyaret eden Bakan Mehmet Şimşek, Valilik önünde  Vali Ali İhsan Su ve Düzce Protokolü tarafından karşılandı. Bakanı Mehmet Şimşek, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra makama geçerek, Vali Ali İhsan Su’dan Düzce ili ile ilgili bilgiler aldı. Vali Ali İhsan Su ... Devamını Oku »

Doğa Sporlarının Tadını Çıkardı

Belediye Başkanları Düzce Buluşmasının ikinci gününde ilk olarak Düzce Belediyesi’ni ziyaret eden heyet, ardından Cumayeri’ne geçti. Rafting yapan, ATV ile safariye çıkan belediye başkanları, Topuk Yaylasındaki akşam yemeğinin ardından Düzce’den ayrıldı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve eşi Gönül Keleş ev sahipliğinde gerçekleşen Belediye Başkanları Düzce Buluşması’nın ikinci gününde Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı İsmet Özarslan, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin ... Devamını Oku »

Geleceğe Dört Nala

Düzce Belediyesi AB Proje Ofisi tarafından engellilerin rehabilitasyon sürecine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan “Geleceğe Dört Nala” projesi için imzalar atıldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na engelli bireylere karşı farkındalık yaratmak ve engellilerin psiko – sosyal ve tıbbi rehabilitasyonuna katkı sağlamak amacıyla sunulan bir çok proje arasından Düzce Belediyesi tarafından hazırlanan “Geleceğe Dört Nala” isimli proje kabul edildi. Engelliler Destek Programı ... Devamını Oku »