Çarşamba , 20 Mart 2019
Anasayfa » Siyaset » Geleceğe Dört Nala
Geleceğe Dört Nala

Geleceğe Dört Nala

Düzce Belediyesi AB Proje Ofisi tarafından engellilerin rehabilitasyon sürecine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan “Geleceğe Dört Nala” projesi için imzalar atıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na engelli bireylere karşı farkındalık yaratmak ve engellilerin psiko – sosyal ve tıbbi rehabilitasyonuna katkı sağlamak amacıyla sunulan bir çok proje arasından Düzce Belediyesi tarafından hazırlanan “Geleceğe Dört Nala” isimli proje kabul edildi.

Engelliler Destek Programı (EDES) kapsamında hazırlanan toplam 110.370,00 TL bütçeye sahip “Geleceğe Dört Nala” projesiyle Düzce Belediyesi AB Proje Ofisi de yeni dönemdeki ilk başarısını elde etmiş oldu.

Düzce Belediyesi ile Beyaz Ay Derneği Düzce Şubesi’nin ortaklığında hayata geçecek olan “Geleceğe Dört Nala” projesi ve EDES kapsamında Düzce ili genelinde kabul edilen diğer projeler için Düzce Valiliğinde imza töreni gerçekleşti.

Düzce Vali Yardımcısı Kazım Karabulut ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, EDES kapsamında hazırlanan “Geleceğe Dört Nala” projesi için imza attı.

Düzce Belediyesi’nin ardından Kamu Hastaneleri Birliği, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün EDES kapsamında kabul gören projeleri imzalandı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*