Çarşamba , 20 Mart 2019
Anasayfa » Spor

Spor

Asar Deresinde Off-Road Heyecanı

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Safari Off-road kulübü tarafından 4.sü düzenlenen Offroad şenliklerine katıldı. 100’e yakın off-road aracının Asar deresinden geçişleri büyük bir ilgiyle izlendi. Düzce Safari Off-road kulübü tarafından İki gün süren ve Film platosu mevkiinden Asar deresine giren Offroadcılara ilgi büyüktü. Şenlik renkli görüntülere sahne oldu. Şenliğin ilk gününde 12 bayan pilot 60 erkek pilot olmak üzere 72 ... Devamını Oku »

Düzcespor’a Moral Ziyareti

Valimiz Sayın Ali Fidan ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Cuma namazı sonrasında Düzce Belediyesi Sosyal Tesislerinde  Düzcespor Kulübüne moral ziyareti gerçekleştirdi. Burada Düzcespor Futbolcuları ile  bir araya gelen Sayın Valimiz, Düzcespor açısından önem arz eden yarın ki futbol müsabakasında başarılı olmaları temennisinde bulundu. Burada  konuşan Sayın Valimiz “ Cuma namazı sonrası Başkanımızla beraber sizlere merhaba diyelim dedik. Düzcespor’un her türlü ... Devamını Oku »

Şıralık Spor Kompleksi daha Modern hale geliyor

İlimiz merkeze bağlı Şıralık mahallesinde Spor Genel Müdürlüğü tarafından 2014 yılında iki adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası yapılmıştır. Şıralıkta ki spor kompleksini daha modern ve mevcut ihtiyaçlara cevap verebilecek hale getirmek amacıyla, kompleks içerisinde bulunan Sentetik Futbol Sahalarına soyunma odaları ve tribün yapılacaktır. Valiliğimiz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce, Şıralık Spor Kompleksi içerisinde bulunan Sentetik Futbol Sahalarının sporcu ... Devamını Oku »

Akçakoca’ya yeni Spor Salonu

Akçakoca Yalı Mahallesine Spor Genel Müdürlüğü tarafından bin kişilik yeni spor salonu yapılacaktır. İlimiz Akçakoca ilçesinde Yalı mahallesinde Spor Genel Müdürlüğü yatırım planlamaları doğrultusunda bin kişilik spor salonu yapılacaktır. Zemin etüdü ve ihale çalışmalarında son noktaya gelinmiş olup Spor Genel Müdürlüğü tarafından ihaleye çıkacaktır. Devamını Oku »

Doğu Avrupa Ekstrem ve Türkiye Enduro Şampiyonası Ödül Töreni

Doğu Avrupa Ekstrem ve Türkiye Enduro Şampiyonası beşinci ayak yarışlarının startı hafta sonu Kaynaşlı’da verildi. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden sporcuların katıldığı motosiklet yarışlarına olumsuz hava şartlarına rağmen çok sayıda sporcu ve sporseverler katıldı. Dün sona eren şampiyonada 31 km.’lik etabı Bulgar Teodor kabakchiev birinci, Rumen Andrei Botoaca ikinci ve Türkiye adına yarışan İbrahim Ercan Sungur ise üçüncü oldu. Yarışlarda dereceye giren ... Devamını Oku »

Buz Hokeyi Rakipleri Belli Oldu

İskoçya ve Slovenya da düzenlenecek Salon Avrupa Kulüpler Şampiyonasında, ülkemizi temsil edecek olan Highway Hokey Kulübü Bay-Bayan takımlarının grup ve rakipleri belli oldu. 19-21 Şubat tarihlerinde İskoçya’da yapılacak olan mücadelelerde bayan temsilcimiz B Grubunda yer alacak ve bu grupta, Bowdon Highton (İngiltere), Dundee Wanderers (İskoçya) ve Royal Pingouin HC (Belçika) takımlarıyla mücadele edecek. 12-14 Şubat tarihlerinde Sloven ‘ya da yapılacak ... Devamını Oku »

Doğu Avrupa Ekstrem ve Türkiye Enduro Motokros Şampiyonası başlıyor

ENDURO HEYECANI CUMA GÜNÜ DÜZCE ANITPARK MEYDANINDA BAŞLIYOR Kaynaşlı ilçesinde 24-25 Ekim tarihlerinde Doğu Avrupa Ekstrem ve Türkiye Enduro Şampiyonası’na ilk kez ev sahipliği yapacak. Türkiye Motosiklet Federasyonu, Düzce Valiliği, Kaynaşlı Kaymakamlığı ve Kaynaşlı Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Doğu Avrupa Ekstrem ve Türkiye Enduro Şampiyonası’nın beşinci ayak yarışı 24 ve 25 Ekim 2015 tarihlerinde Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde gerçekleştirilecek. İlk ayağı Romanya’da ... Devamını Oku »

Doğu Avrupa Enduro Motosiklet Şampiyonası hazırlıkları son aşamaya geldi

Düzce Valisi  Ali FİDAN, Düzce Belediye Başkanı Mehmet KELEŞ, İl Emniyet Müdürü  İsmail Hakkı AKYÜZ, Kaymakamımız  Şenol KOCA, Belediye Başkanımız  Erol BAYRAKTAR, İl Genel Meclis Üyemiz  Hasan ERGİN, Darıyeri Hasanbey Köyü Muhtarı  Ali AKKANOĞLU ve İlçemiz İş Adamlarından  Hüseyin TURNA… İlçemizde yapılacak olan Doğu Avrupa Ekstrem Enduro Motosiklet Şampiyonası parkurunun hazırlıkları son aşamaya geldi….. Devamını Oku »

Kick Boks El ele

Düzce, Bolu ve Sakarya illeri ortak Kick Boks antrenmanı düzenledi. Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonunda Düzce, Bolu ve Sakarya illeri ortaklaşa antrenman düzenledi. 82 sporcunun katıldığı bu organizasyona üç bölgenin milli takım antrenörlerinin öncülük etmesi sporcuların performansını ve motivesini arttırdı. Sporcuların tecrübesini ve gelişimini arttırması amaçlı düzenlenen bu organizasyonun devamlı yapılacağı belirtildi. Devamını Oku »

Gençlik Spor’da Jenaratör dönemi

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplam maliyeti 106.000,00 TL olan 4 adet jeneratör aldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz Spor Salonu, Nurettin Zafer Stadyumu, Gençlik Merkezi ve Ana Hizmet Binasında artık jeneratör kullanacak. Sportif ve kültürel faaliyetler esnasında elektrik kesilmelerine engel olacak jeneratörlerin 18 Temmuz Spor Salonu, Nurettin Zafer Stadyumu, Gençlik Merkezi ve Ana Hizmet ... Devamını Oku »