CHP Yığılca Teşkilatından Kılıçdaroğlu'na ziyaret!

CHP Yığılca İlçe Başkanı Zeynel Çamlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri bir takım ziyaretler gerçekleştirmek üzere Ankara'daydı.

CHP Yığılca Teşkilatından Kılıçdaroğlu'na ziyaret!

   Düzce İlinden Sorumlu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut TANAL'ın ev sahipliği yapıtığı ziyarette, heyet ilk olarak TBMM'de CHP'nin Haftalık Olağan Grup Toplantısına katıldı. Ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na TBMM'de olan makamında bir ziyaret gerçekleştirdi. 

   Düzce İlinin Fahri Milletvekili olan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut TANAL'ın öncülüğünde gerçekleşen ziyaret yaklaşık 20 dakika sürdü. Ziyarette CHP Yığılca İlçe Başkanı Zeynel Çamlı, Kılıçdaroğlu’na Yığılca İlçesinin sorunları yazan notlar iletti. 

   Çamlı, sonrasında Yığılca İlçesinin meşhur Orman Gülü Balının ve Yığılca ilçesinde yetişen ürünlerinin de içinde bulunduğu bir hediyelik sepet taktim ederek, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'dan Yığılca İlçesinde bulunan yerel ürünlerin tanıtım ve pazarlanması hususunda CHP'li Belediyelerin destek olmasını talep etti. Görüşme hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.