Prestij merkezinde otopark nasıl olmalı?

   Belediye’nin, Cedidiye Cami önündeki meydanın altına yaptıracağı küçük otopark yeni bir tartışmayı alevlendirdi:    “Sadece oradaki esnafın ihtiyacını karşılayacak olan 70 küsur araçlık küçük bir otopark yerine Anıtpark’ın altına çok daha büyük bir otopark yapılmalı…” Bir gurup meclis üyesi işte bunu savunuyor.    Anıtpark’a otopark yapılması, (daha öncesi de var ama) en son AK Parti eski Belediye Başkanı Dursun Ay’ın düşüncesiydi, şimdi İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’in düşüncesi olarak yine karşımıza çıktı. YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN;  https://www.duzcepostasi.com/kose-yazi.asp?id=5449&Aydin_F_MARADiT-Prestij_merkezinde_otopark_nasil_olmali?___

Prestij merkezinde otopark nasıl olmalı?

   Belediye’nin, Cedidiye Cami önündeki meydanın altına yaptıracağı küçük otopark yeni bir tartışmayı alevlendirdi:

   “Sadece oradaki esnafın ihtiyacını karşılayacak olan 70 küsur araçlık küçük bir otopark yerine Anıtpark’ın altına çok daha büyük bir otopark yapılmalı…” Bir gurup meclis üyesi işte bunu savunuyor.

   Anıtpark’a otopark yapılması, (daha öncesi de var ama) en son AK Parti eski Belediye Başkanı Dursun Ay’ın düşüncesiydi, şimdi İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’in düşüncesi olarak yine karşımıza çıktı.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN; 

https://www.duzcepostasi.com/kose-yazi.asp?id=5449&Aydin_F_MARADiT-Prestij_merkezinde_otopark_nasil_olmali?___